Η λίστα ιστολογίων μου

Δευτέρα, 6 Ιουλίου 2020

Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων, Νεανίδων


Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων, Νεανίδων
Οι ορισμοί κριτών θα ανακοινωθούν την 10η Ιουλίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΔΥΜ
3.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ
4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

13/07/20


ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

14/07/20


ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

15/07/20


ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

16/07/20


ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

17/07/20


ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12.30
14.30
16.30
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
2.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
6.  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
20/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
21/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
22/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.
23/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
24/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12.30
14.30
16.30
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
3.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ
4.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
5.  ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
6.  ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΗΜ/ΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

13/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

14/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

15/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

16/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30
18.30
20.30
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

17/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12.30
14.30
16.30
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
2.  ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
4.  ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5.  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΗΜ/ΝΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

20/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

17.30
19.30
ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.


21/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

17.30
19.30
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ
ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


22/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

17.30
19.30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.
ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ


23/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

17.30
19.30
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ


24/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

16.00
18.00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ.
ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου