Η λίστα ιστολογίων μου

Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2020

Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων, Νεανίδων


Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων, Νεανίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

13/07/20


ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
Γραμματεία ΓΟΥΤΗ – ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
Γραμματεία ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΓΟΥΤΗ - ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
Γραμματεία ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΝΟΣ - ΓΟΥΤΗ

14/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.– ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γραμματεία ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΒΟΥΛΩΝΗ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
Γραμματεία ΡΑΜΠΑΝΤΙ – ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΒΟΥΛΩΝΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΒΟΥΛΩΝΗ – ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ

15/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
Γραμματεία ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ – ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
Γραμματεία ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ – ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

16/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
Γραμματεία ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΤΖΗΚΑ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
Γραμματεία ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΤΖΗΚΑ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
Γραμματεία ΤΖΗΚΑ – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ

17/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12.30

14.30

16.30
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γραμματεία ΚΩΣΤΗΣ – ΤΟΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΚΩΣΤΗΣ - ΤΟΛΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
Γραμματεία ΤΟΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΚΩΣΤΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΗΜ/ΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

13/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
Γραμματεία ΚΟΥΡΤΕΛΗ – ΚΩΣΤΗΣ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
Γραμματεία ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ –   ΚΟΥΡΤΕΛΗ - ΚΩΣΤΗΣ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΚΩΣΤΗΣ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΚΟΥΡΤΕΛΗ

14/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.– ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
Γραμματεία ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α. – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Γραμματεία ΚΟΚΚΙΝΑ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α. - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
Γραμματεία ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΑ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.

15/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΣΑΚΑΛΗΣ - ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
Γραμματεία ΧΑΤΖΕΛΗΣ – ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΣΑΚΑΛΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Γραμματεία ΣΑΚΑΛΗΣ – ΧΑΤΖΕΛΗΣ - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

16/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
Γραμματεία ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΛΑΣΠΑ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.
Γραμματεία ΛΑΣΠΑ – ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.– ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
Γραμματεία ΗΛΙΑΣΚΟΣ – ΛΑΣΠΑ - ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ

17/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12.30

14.30

16.30
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
Γραμματεία ΡΑΜΠΑΝΤΙ – ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ
Γραμματεία ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
20/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
Γραμματεία ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α. – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
Γραμματεία ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α. - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
Γραμματεία ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ – ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α.
21/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γραμματεία ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ – ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΟΥΡΤΕΛΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.
Γραμματεία ΚΟΥΡΤΕΛΗ – ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
Γραμματεία ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ – ΚΟΥΡΤΕΛΗ - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ
22/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
Γραμματεία ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α. – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
Γραμματεία ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α. - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.
Γραμματεία ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ – ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ Α.
23/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.30

18.30

20.30
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
Γραμματεία ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΣΑΚΑΛΗΣ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.
Γραμματεία ΣΑΚΑΛΗΣ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
Γραμματεία ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ – ΣΑΚΑΛΗΣ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ
24/07/2020
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12.30

14.30

16.30
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γραμματεία ΗΛΙΑΣΚΟΣ – ΚΟΚΚΙΝΑ - ΤΖΗΚΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ
Γραμματεία ΤΖΗΚΑ – ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΚΟΚΚΙΝΑ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
Γραμματεία ΚΟΚΚΙΝΑ – ΤΖΗΚΑ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΕΣ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

20/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
17.30

19.30
ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γραμματεία ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.
 Γραμματεία ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

21/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
17.30

19.30

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ
Γραμματεία ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α. - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
 Γραμματεία ΗΛΙΑΣΚΟΣ -  ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ – ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α.

22/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

17.30

19.30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.
Γραμματεία ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ – ΓΡΟΥΤΑ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ
ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
 Γραμματεία ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΓΡΟΥΤΑ

23/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
17.30

19.30
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Γραμματεία ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗΣ – ΚΑΤΣΗΣ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ
 Γραμματεία ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΤΖΕΛΗΣ - ΚΑΤΣΗΣ

24/07/20

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
16.00

18.00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ.
Γραμματεία ΑΣΤΕΡΝΟΣ – ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ
ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
 Γραμματεία ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΝΟΣ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
        Να ενημερώνονται όλοι ότι.    
……Οι κριτές θα έχουν μαζί τους και θα φορούν ΜΑΣΚΑ.
…..Σε όλους τους αγώνες Εθνικών Κατηγοριών  και Κυπέλλου Ανδρών και Γυναικών από 3/2/2018  θα φορούν την μπλούζα του Συνδέσμου ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ.      
….  Υπενθυμίζεται η υποχρέωση, εάν κάποιος κριτής δεν έχει παρουσιαστεί 20 λεπτά πρίν από την έναρξη του αγώνα, ο χειριστής των 24’’ πρέπει να ενημερώνει οπωσδήποτε για την μη παρουσίαση.
….Δέν επιτρέπεται η αλλαγή καθηκόντων μεταξύ των οριζομένων κριτών.
….Κατα τη διάρκεια του αγώνα, ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ.