Η λίστα ιστολογίων μου

Πέμπτη, 17 Μαΐου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ 16 ΕΩΣ 23 ΜΑΙ 2018


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ 16 ΕΩΣ 23 ΜΑΙ  2018

ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OFF KAI PLAY-OYT A1 KAI A2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΟΑΚΑ                                                 17:00   ΠΑΟ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ       
Διαιτητές:  Φούφης-Λόρτος-Τζιοπάνος Ν
Κομισάριος:  Βιδάλης
Γήπεδο ΣΕΦ                                                 19:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΥΜΗ   
Διαιτητές:  Κορομηλάς-Αναστόπουλος Αντ.-Ζαχαρής
Κομισάριος:  Γολεγού
Γήπεδο Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ                                   16:00  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΙΟ 
Διαιτητές:  Μάνος-Ανδρικόπουλος-Τζαφλέρης
Κομισάριος:  Θεοδοσόπουλος
Γήπεδο ΠΑΟΚ                                               18:00   ΠΑΟΚ - ΑΕΚ         
Διαιτητές:  Πηλοϊδης-Μπήτης-Πουρσανίδης Κ
Γραμματεία:  Αλεβιζάτος – Αλεξανδρόπουλος – Τουκμενίδου - Γρούτα
Κομισάριος:  Γκούμας
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ                               16:00   ΠΑΟ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ 
Διαιτητές:  Συμεωνίδης-Θεονάς-Πιτσίλκας
Κομισάριος:  Ξάνθος
Γήπεδο Τ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ                               18:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΥΜΗ    
Διαιτητές:  Διαμαντής-Μαλαμάς-Κάρδαρης
Κομισάριος:  Δεσάρτης
Γήπεδο ΚΓ ΛΑΥΡΙΟΥ                                   20:00  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΙΟ 
Διαιτητές:  Αναστόπουλος Π.-Δεσλής-Παντελίδης
Κομισάριος:  Παλάτος
Γήπεδο ΟΑΚΑ                                               16:00   ΠΑΟΚ - ΑΕΚ         
Διαιτητές:  Σχινάς-Σώμος-Παναγιώτου
Κομισάριος:  Ντάβαρης
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΟΑΚΑ                                                 17:00   ΠΑΟ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ       
Διαιτητές:  Ξενικάκης-Κατραχούρας-Παπαθανασίου
Κομισάριος:  Μπεσκάκη
Γήπεδο ΣΕΦ                                                  19:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΥΜΗ  
Διαιτητές:  Παφίλης-Βαρδάλος-Κωνσταντινόπουλος
Κομισάριος:  Τεφτίκης
Γήπεδο Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ                                   16:00  ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΙΟ 
Διαιτητές:  Πουρσανίδης Γ.-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης
Κομισάριος:  Ρόζης
Γήπεδο ΠΑΟΚ                                               18:00   ΠΑΟΚ - ΑΕΚ         
Διαιτητές:  Καρακατσούνης-Τσαρούχα-Τσώνος
Γραμματεία:  Κούλλιας – Βαρυτιμίδης – Ηλιάσκος - Μπέλλου
Κομισάριος:  Σιμητόπουλος
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ                               19:00   ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
Διαιτητές:  Αναστόπουλος Π.-Καλδίρης-Ζακεστίδης
Κομισάριος:  Δούκας
Γήπεδο ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                                   19.00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Π.
Διαιτητές:  Καρακατσούνης-Παφίλης-Ξενικάκης
Γραμματεία:  Κατσης – Χ’’Ιωάννου - Κουκουβίνου 
Κομισάριος:  Δροσόπουλος
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο Π. ΣΑΛΠΕΑΣ                                  17:00   ΕΘΝΙΚΟΣ  - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Διαιτητές:  Μάνος-Ανδρικόπουλος-Μπίκας
Κομισάριος:  Άκελ
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ                                 17:00   ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΗΡΑΚΛΗΣ (εάν χρειαστεί )  
Διαιτητές:  Πηλοϊδης-Ψαριανός-Τσώνος
Κομισάριος:  Θεοδωρόπουλος

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ                               19:00   ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ(εάν χρειαστεί )
Διαιτητές:  Κορομηλάς-Θεονάς-Κάρδαρης
Κομισάριος:  Βιδάλης
Γήπεδο ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                                   17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Π.(εάν χρειαστεί )
Διαιτητές:  Παπαπέτρου-Δεσλής-Καλογερόπουλος Λ
Γραμματεία:  Πισκιούλης – Βουλώνη - Χρηστίδης 
Κομισάριος:  Μήτσιου
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΨΥΧΙΚΟΥ                                      17:00  ΨΥΧΙΚΟ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Διαιτητές:  Παναγιώτου-Μαλαμάς-Γερακίνης
Κομισάριος:  Ντάβαρης
Γήπεδο ΑΓ. ΘΩΜΑ                                     19:00  ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΥ
Διαιτητές:  Σώμος-Παπαθανασίου-Κωνσταντινόπουλος
Κομισάριος:  Παλάτος
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΤΡΙΠΟΛΗΣ                                     17:00  ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΨΥΧΙΚΟ.
Διαιτητές:  Βαρδάλος-Κατραχούρας-Δημόπουλος
Κομισάριος:  Βακαλόπουλος
Γήπεδο ΠΑΠΑΓΟΥ                                      17:00  ΠΑΠΑΓΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
Διαιτητές:  Τσαρούχα-Καλδίρης-Θεοδωρόπουλος
Κομισάριος:  Δούκας
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΜΑΪΟΥ 2018
Γήπεδο ΨΥΧΙΚΟΥ                                      17:00  ΨΥΧΙΚΟ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ(εάν χρειαστεί )
Διαιτητές:  Διαμαντής-Παντελίδης-Φακίτσας
Κομισάριος:  Ορφανός
Γήπεδο ΑΓ. ΘΩΜΑ                                    19:00  ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΥ(εάν χρειαστεί )
Διαιτητές:  Γκόντας-Σκούτας-Τσολάκος
Κομισάριος:  Τζουβάρας

ΛΟΙΠΕΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΊΟΥ 2018
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΑΡΝΑΙΑΣ                                       17:00  ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
Διαιτητές:  Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ.
Κομισάριος:  Δέλλας
Γήπεδο ΠΕΥΚΩΝ                                        17:00  ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Διαιτητές:  Ελευθεριάδης-Δημάδης
Γραμματεία:  Κολοκυθάς – Άντωγλου – Μαρβάκης Κ.Κωτσόβολος
Κομισάριος:  Μήτσιου

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ 2018
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΑ                                     17:00  ΑΝΑΤΟΛΙΑ -  ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
Διαιτητές:  Γαζέτας-Παπαδόπουλος Χαρ.
Γραμματεία:  Νέδας – Σταματογιάννης - Σκαλιστής
Κομισάριος:  Λαδένης
Γήπεδο ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ                      17:00  ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ -  ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
Διαιτητές:  Τσιαπλής-Παπαγερίδης
Γραμματεία:  Γιοβανούδα Δαουλτζής– Μπεκιάρης - Καλογιαννίδης
Κομισάριος:  Παραλικίδης
Γήπεδο ΦΑΡΣΑΛΩΝ                                  17:00  ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
Διαιτητές:  Πουρσανίδης Κ.-Τζίμα
Κομισάριος:  Μόρφης Στ
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ                                17:00  ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
Διαιτητές:  Μακρόπουλος-Γεράνιος
Κομισάριος:  Σιμητόπουλος
Γήπεδο ΛΑΓΚΑΔΑ.                                    17:00  ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Διαιτητές:  Μελανίδης-Ντόγκας
Γραμματεία:  Γαλάνη – Ανανιάδης - Σαραφοπούλου
Κομισάριος:  Αστρεινίδης
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                             17:00   ΦΑΙΑΚΑΣ  -  ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Διαιτητές:  Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ
Κομισάριος:  Καραλής
Γήπεδο ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ                 17:00    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. -  ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.
Διαιτητές:  Πετανίδου-Καρκαλέτσης
Κομισάριος:  Μελανίδης
Γήπεδο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ -  ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 20 – 0 αα
Διαιτητές:  ΧΧ
Κομισάριος:  ΧΧ
Γήπεδο ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                     17:00   ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ. -  ΖΕΦΥΡΟΣ 02
Διαιτητές:  Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης
Κομισάριος:  Χλωρός
Γήπεδο ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛ                       17:00    ΕΥΑΘΛΟΣ -   ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτητές:  Αγραφιώτης Γρ.-Μαλτέσιος
Κομισάριος:  Ελευθεριάδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ -  ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 20 – 0 αα
Διαιτητές:  ΧΧ
Κομισάριος:  ΧΧ
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (4ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ( ΧΑΝΘ )                      18:00  ΧΑΝΘ -  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 
Διαιτητές:  Χατζημπαλίδης-Κολοκυθάς
Γραμματεία:  Ζηδιανάκης – Μούστος - Τσιρακίδου
Κομισάριος:  Κασαπίδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ                               15:00  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -  ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Διαιτητές:  Γκέκας-Λελούδας
Γραμματεία:  Κόνιαλη – Προεστού Μαρβάκη Σοφ.Φωστηρίδου– Παπαδόπουλος Κ.
Κομισάριος:  Πολυχρονίδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ                                    18:00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ- ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Διαιτητές:  Πράττος-Κουκουλεκίδης
Γραμματεία:  Τσακαλάκης – Στεφανίδου - Σακαλής
Κομισάριος:  Ανδρίτσος
Γήπεδο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                                     18:00  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -  ΜΕΝΤ
Διαιτητές:  Εκίζογλου-Καλέσης
Κομισάριος:  Βαφείδης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                               18:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Διαιτητές:  Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου
Γραμματεία:  Τόλιου – Αστερνός - Κράντα
Κομισάριος:  Παπαγεωργίου
Γήπεδο ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ              18:00  ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ
Διαιτητές:  Λάλλα-Παναγιωτίδης
Κομισάριος:  Μπρίγκος
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ                          18:00   ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτητές:  Παπαγεωργίου-Λαδάς
Κομισάριος:  Γκουρτζελίδης




ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
        Να ενημερώνονται όλοι ότι.    
…….Στους Διεθνείς αγώνες, οι κριτές πρέπει να είναι στο γήπεδο μιάμιση ώρα ( 90 λεπτά ) πρίν από την έναρξη του αγώνα, για συντονισμό με διαιτητές και κομισάριο.
…..Στους αγώνες της Α1 Εθνικής κατηγορίας ανδρών και Διεθνείς, οι κριτές θα φορούν μαύρο σακκάκι, λευκό πουκάμισο και  γραβάτα, εκτός και αν η γηπεδούχος έχει δικές της μπλούζες που διαθέτει μόνο για τον αγώνα.
…..Σε όλους τους αγώνες Εθνικών Κατηγοριών  και Κυπέλλου Ανδρών και Γυναικών θα φορούν την μπλούζα του Συνδέσμου ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ.      
….  Υπενθυμίζεται η υποχρέωση, εάν κάποιος κριτής δεν έχει παρουσιαστεί 20 λεπτά πρίν από την έναρξη του αγώνα, ο χειριστής των 24’’ πρέπει να ενημερώνει οπωσδήποτε για την μη παρουσίαση.
….Δέν επιτρέπεται η αλλαγή καθηκόντων μεταξύ των οριζομένων κριτών.
….Κατα τη διάρκεια του αγώνα, ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου