Η λίστα ιστολογίων μου

Τρίτη, 9 Μαΐου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ 10 ΕΩΣ 17 ΜΑΙ 2017



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ 10 ΕΩΣ 17 ΜΑΙ  2017
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (PLAY OFF)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο Σ Ε Φ                                     19:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ    
Διαιτητές: Σχινάς-Δεσλής-Μπήτης
Κομισάριος: Ντάβαρης
ΠΕΜΠΤΗ 11 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο Ο Α Κ Α                                 19:00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ‏ - ΑΕΚ  
Διαιτητές:  Πηλοϊδης-Μάνος-Τσώνος
Κομισάριος:  Δούκας
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ                     17:00   ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     
Διαιτητές: Καρακατσούνης-Ψαριανός-Παντελίδης
Γραμματεία:  Γιοβανούδα – Σκαλιστής – Ηλιάσκος - Προεστού
Κομισάριος: Δροσόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο Ο Α Κ Α                                  19:00   ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  
Διαιτητές: Αναστόπουλος Π.-Σώμος-Μαγκλογιάννης
Κομισάριος: Ελευθεριάδης

ΛΟΙΠΕΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (PLAY OFF ΚΑΙ PLAY OUT)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                           17:00   ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  
Διαιτητές: Παγώνης-Μαλαμάς-Πιτσίλκας Β
Γραμματεία:  Βουλώνη – Βουδούρης - Αδαμίδης
Κομισάριος: Σιμητόπουλος
Γήπεδο ΔΑΪΣ                                        17:00   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.       
Διαιτητές:  Αναστόπουλος Π.-Καλδίρης-Τσαρούχα
Κομισάριος:  Καρούσης
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΑΣΤΑΚΟΥ                             17:00  ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές: Παναγιώτου-Βαρδάλος-Δαρλαμήτσος
Κομισάριος: Θεοδωρόπουλος
Γήπεδο Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ                     17:00   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
Διαιτητές: Πηλοϊδης-Ανδρικόπουλος-Θεονάς
Κομισάριος: Μουζάκης Στ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2017 (εάν χρειαστεί )
Γήπεδο ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                          17:00  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 
Διαιτητές: ΧΧ
Γραμματεία:  Κοέν – Σιωζόπουλος - Τασιώνα
Κομισάριος: ΧΧ
Γήπεδο ΔΑΪΣ                                     17:00  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
Διαιτητές: ΧΧ
Κομισάριος: ΧΧ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΤΡΙΠΟΛΗ.                            16:00   ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Διαιτητές: Διαμαντής-Μπίκας-Κάρδαρης
Κομισάριος: Κουκάκης
Γήπεδο ΠΕΥΚΩΝ                             17:00   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  -  ΚΑΒΑΛΑ       
Διαιτητές:  Παφίλης-Κατραχούρας-Ευφραιμίδης
Γραμματεία:  Καλογιαννίδης – Αλεξανδρόπουλος - Σακαλής
Κομισάριος:  Παπαγεωργίου
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΜΑΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ.                               17:00   ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Συμεωνίδης-Λόρτος
Κομισάριος: Μαχαιριανάκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ                                 17:00   ΚΑΒΑΛΑ - ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ          
Διαιτητές:  Τζαφλέρης-Ταρενίδης Στ-Τσιαπλής
Κομισάριος:  Γκούμας
ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2017(εάν χρειαστεί )
Γήπεδο ΤΡΙΠΟΛΗ.                               16:00   ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Διαιτητές: ΧΧ
Κομισάριος: ΧΧ
Γήπεδο ΠΕΥΚΩΝ                                 17:00   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  -  ΚΑΒΑΛΑ   
Διαιτητές: ΧΧ
Γραμματεία:  Γούτη – Γρουτα - Κόντος
Κομισάριος: ΧΧ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ 2017
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ                                17:00  ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Τζίμα
Κομισάριος: Παπαπέτρου
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                                    17:00  ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -  ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου
Κομισάριος: Τέγα
Γήπεδο ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ                               17:00  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ. – ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Διαιτητές: Τζιοπάνος-Σιταρίδης
Κομισάριος: Κοντόζης
Γήπεδο ΑΡΝΑΙΑΣ                                       17:00  ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Χ Α Ν Θ
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου
Κομισάριος: Μήτσιου
Γήπεδο ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                   17:00  ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Θ.-Ταρενίδης Κ.
Κομισάριος: Σαλικίδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                            17:00  ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Διαιτητές: Δημόπουλος-Καρακάσης
Κομισάριος: Πίγκας
Γήπεδο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                               17:00  ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Διαιτητές: Ντούρας-Εκίζογλου
Κομισάριος: Σακελαρίου
Γήπεδο ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ                           17:00  ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
Διαιτητές: Ζαχαρής-Τσουμαχίδης
Κομισάριος: Θωμόπουλος


Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                      17:00    ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Διαιτητές:  Παπανικολάου Γ.-Κατωτικίδης
Γραμματεία:  Ζηδιανάκης – Ντάγκας - Βασιλείου
Κομισάριος: Πολυχρονίδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ                            17:00   ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ.
Διαιτητές: Τσούλης-Κουκουλεκίδης
Κομισάριος: Καλότσης
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ                            17:00  ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ -  ΒΙΚΟΣ ΖΑΓΟΓΟΧΩΡΙΑ
Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Πλατέλλα
Κομισάριος: Κηπουρίδης
Γήπεδο ΠΑΛΑΜΑ                                      17:00  ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚ.
Διαιτητές: Φουτζήλας-Μαλτέσιος
Κομισάριος: Μανάσης
Γήπεδο ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                      17:00  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -  ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ι.
Κομισάριος: Ράπτης
Γήπεδο ΑΙΓΙΝΙΟΥ                                       17:00  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Διαιτητές: Παζόλης-Γκέκας
Κομισάριος: Βάτσιος
Γήπεδο ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                          17:00   ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ.
Διαιτητές: Πετανίδου-Λουλουδιάδης
Κομισάριος: Πλεξίδας

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (4ος ΟΜΙΛΟΣ )
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                            18:00  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ
Διαιτητές:  Κέτουλας-Δολγύρας
Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π. – Τσιουμλέκης - Χατζέλης
Κομισάριος:  Παραλικίδης
Γήπεδο ΔΙΑΒΑΤΩΝ                                  18:00   ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ -  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛ.
Διαιτητές:  Κοντογιάννης-Λελούδας
Γραμματεία– Στεφανίδου – Φωστηρίδου - Πισκιούλης
Κομισάριος:  Αστρεινίδης
Γήπεδο ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ                          18:00  ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ  - ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Γιαννούλης Αναστ.
Κομισάριος: Γιαβρής
Γήπεδο Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ                            18:00  ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 
Διαιτητές: Θεοδωρίδης-Παπανικολάου Ι.
Κομισάριος: Βαφείδης
Γήπεδο ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ                              18:00  ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ -  ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
Διαιτητές:  Δημάδης-Μελανίδης
Γραμματεία:  Παραδείση – Δρακοπούλου - Καραγεωργόπουλος
Κομισάριος:  Τζιοπάνος
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ                        18:00  ΑΕ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 
Διαιτητές: Ντόγκας-Χατζηχαρίσης
Κομισάριος: Γκουρτζελίδης
 Γήπεδο ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ                 18:00  ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΚΛΗΔΟΝΑΣ
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Χρυσάφης
Κομισάριος: Μπρίγκος




ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
  Να ενημερώνονται όλοι ότι.    
…….Στους Διεθνείς αγώνες, οι κριτές πρέπει να είναι στο γήπεδο μιάμιση ώρα ( 90 λεπτά ) πρίν από την έναρξη του αγώνα, για συντονισμό με διαιτητές και κομισάριο.
…..Στους αγώνες της Α1 Εθνικής κατηγορίας ανδρών και Διεθνείς, οι κριτές θα φορούν μαύρο σακκάκι, λευκό πουκάμισο και  γραβάτα, εκτός και αν η γηπεδούχος έχει δικές της μπλούζες που διαθέτει μόνο για τον αγώνα.
…..Σε όλους τους αγώνες Εθνικών Κατηγοριών  και Κυπέλλου Ανδρών και Γυναικών θα φορούν τους μέν ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες ασπρο πουκαμισο ή μπλουζακι , τους δε χειμερινούς σκούρο μπλέ μπουφάν.      
….  Υπενθυμίζεται η υποχρέωση, εάν κάποιος κριτής δεν έχει παρουσιαστεί 20 λεπτά πρίν από την έναρξη του αγώνα, ο χειριστής των 24’’ πρέπει να ενημερώνει οπωσδήποτε για την μη παρουσίαση.
….Δέν επιτρέπεται η αλλαγή καθηκόντων μεταξύ των οριζομένων κριτών.
….Κατα τη διάρκεια του αγώνα, ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου